Milí rodičia, dnes našu škôlku navštívilo divadielko Gašparko s krásnou rozprávkou Palculienka. Rozprávka bola pútavá, plná smiechu a rozličných situácií. Deti v nej rozpoznávali dobré a zlé vlastnosti, lásku a milé či škaredé slovo.

Všetkým sa rozprávka páčila, plní napätia sme čakali ako sa skončí….samozrejme, že mala šťastný koniec. Nakoniec zaznel veľký potlesk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *